Najnovšie recenzie zo sekcie Volejbal

Overený zákazník MegaSport.sk Overený zákazník

Pridané: 25. januára 2013

Zakúpený v MegaSport.sk

uplny rozdiel hrat s touto loptou ako s loptami inych znaciek

Overený zákazník SPORTWARE.sk Overený zákazník

Pridané: 7. januára 2013

Zakúpený v SPORTWARE.sk

som spokojná s tým čo som si objednala

Overený zákazník MegaSport.sk Overený zákazník

Pridané: 29. októbra 2012

Zakúpený v MegaSport.sk

• sutazna lopta za najnizsiu cenu

Wilson AVP Hawaii

Mikasa PRO MVA300

Mikasa PRO MVA300

Marek Szász Marek Szász

Pridané: 26. decembra 2011

• Za kvalitu sa oplatí zaplatiť..... Nie zbytočne ide o loptu väčšiny vrcholových podujatí
  • nie sú

Profesionálna volejbalka, do ktorej sa oplatí zainvestovať. Vynikajúco drží tvar, pomerne dobre odolná voči poškodeniu povrchu, vyšmi príjemná na dotyk.
odporúčam aj pre partie, ktoré si zahrajú volejbal len rekreačne raz za 1-2 týždne - úplne iný pôžitok z hry.... My sme prešli na túto loptu z Galy a je to neporovnateľné.

Anonym Anonym

Pridané: 13. decembra 2010

(naposledy upravené 13. decembra 2010)

• vyborna kvalita

Pridané: 30. júla 2010

• univerzálnosť
  • kvalita
  • dobrá viditeľnosť

Táto vysoko kvalitná volejbalová lopta značky Molten je skvelou voľbou pre každého, no najmä vhodnou pomôckou pre športovo zamerané školy, gymnáziá, alebo samotné volejbalové kluby. Jej univárzálnosť je jej veľkou výhodou, takže starosti s triedením lôpt či iné podobného charakteru sa s touto loptou stanú pre vás minulosťou. Hoci je vyrobená z umelej kože, jednoznačne spĺňa všetky parametre potrebné pre kvality odcenenia FIVB. Práca s ňou je doslova radosťou, či už je to podávanie alebo iný úkon. Je všeobecne známe, že kvalitu lopty najlepšie zistíte podľa jej trajektórie, ktorú zanecháva vo vzuduchu a musím povedať že pri tomto modeli sa skutočne je na čo pozerať, pretože nijako výrazne nemení svoju dráhu a tým poskytuje volejbalistovi najpotrebnejšiu kvalitu, akú može volejbalová lopta ponúknuť. Príjemnosť jej materiálu pocítite najma pri smečovaní, k vaším rukám sa na rozdiel od iných lôpt správa max. šetrne. Skutočná kvalita.

Zobrazujem 261 - 268 zo 268 recenzií 1...10 11 12 13 [ 14 ]